Aktuálně
Stále žiju, nebojte se... :D
Albatros po deseti letech vydá další díly Divokých koček! Teď už můžu umřít v klidu... :'D
Nyní jsem i na Wattpadu
----------------------------------------------------

Červen 2012

Konečné řešení...

14. června 2012 v 21:29 | Inka |  Povídky apod.
Vím, že napjatě očekáváte další Diamantový klan, pomalu se k tomu dostávám... Právě jsem dočetla Krysaře a, nevím ani, proč, napadlo mě toto. Jen tak z nenadání jako blesk z čistého nebe...

Pražská muzejní noc

10. června 2012 v 22:56 | Inka |  Z cest blízkých i dalekých
Včera - 9.6.2012 - se v Praze od 19 hodin konala již devátá Pražská muzejní noc a já se jí poprvé také zůčastnila...


To to letí!

7. června 2012 v 20:32 | Inka |  Realita všedního dne
Za celý květen jsem nenapsala jediný článek, já vím. Pokud je někdo, kdo sem chodí každý den vyhlížet něco nového, tak se omlouvám. V poslední době jsem vůbec neměla čas. Znáte to - škola, škola a zase škola. Tento týden jsme psali srovnávací zkoušky, to bylo taky něco! Nejlépe mi dopadla matematika, kdyby to někoho zajímalo... Ještě, že už budou brzy prázdniny, v poslední době jsem nějaká utahaná a hrozně mě bolí záda!
Ale čas obrovskou rychlostí letí dál, pořád se něco děje. Potřebovala bych alespoň na pár hodin zastavit. Dnešní svět je celý uspěchaný! S Diamantovým klanem jsem se trochu sekla, to se mi občas stane. Mám úplné okno! Achich, uchich... Pokusím se něco vymyslet a pokusím se dohrabat k dalšímu překladu.
Jsem tak ráda, že jsem letos nemusela dělat přijímačky na střední jako většina mých vrstevníků, asi bych byla totálně vyřízená. Celý uplynulý rok a půl byl pro mě dost složitý, ale to byste asi nepochopili... a dost! Nebudu vás přeci zatěžovat svými problémy! Huh... Tak mě napadá... v září jsem začala chodit na výtvarku do naší ZUŠky. Od 25. června do konce července budeme mít výstavu v Kulturním domě, kdyby byl někdo z Neratovic.
S Hnutím za DK bych chtěla samozřejmě pokračovat, nikdo ale neví, jak se věci vyvinou. Koncem června pojedu do Prahy, do Neoluxoru (tj. knihkupectví), a chystám se jim tam podstrčit "pár" letáčků. Abyste si nemysleli, že všechnu práci nechávám na vás.
To je dnes ode mě asi vše. Díky, že se mnou máte ještě trpělivost :)
Flag Counter