To to letí!

7. června 2012 v 20:32 | Inka |  Realita všedního dne
Za celý květen jsem nenapsala jediný článek, já vím. Pokud je někdo, kdo sem chodí každý den vyhlížet něco nového, tak se omlouvám. V poslední době jsem vůbec neměla čas. Znáte to - škola, škola a zase škola. Tento týden jsme psali srovnávací zkoušky, to bylo taky něco! Nejlépe mi dopadla matematika, kdyby to někoho zajímalo... Ještě, že už budou brzy prázdniny, v poslední době jsem nějaká utahaná a hrozně mě bolí záda!
Ale čas obrovskou rychlostí letí dál, pořád se něco děje. Potřebovala bych alespoň na pár hodin zastavit. Dnešní svět je celý uspěchaný! S Diamantovým klanem jsem se trochu sekla, to se mi občas stane. Mám úplné okno! Achich, uchich... Pokusím se něco vymyslet a pokusím se dohrabat k dalšímu překladu.
Jsem tak ráda, že jsem letos nemusela dělat přijímačky na střední jako většina mých vrstevníků, asi bych byla totálně vyřízená. Celý uplynulý rok a půl byl pro mě dost složitý, ale to byste asi nepochopili... a dost! Nebudu vás přeci zatěžovat svými problémy! Huh... Tak mě napadá... v září jsem začala chodit na výtvarku do naší ZUŠky. Od 25. června do konce července budeme mít výstavu v Kulturním domě, kdyby byl někdo z Neratovic.
S Hnutím za DK bych chtěla samozřejmě pokračovat, nikdo ale neví, jak se věci vyvinou. Koncem června pojedu do Prahy, do Neoluxoru (tj. knihkupectví), a chystám se jim tam podstrčit "pár" letáčků. Abyste si nemysleli, že všechnu práci nechávám na vás.
To je dnes ode mě asi vše. Díky, že se mnou máte ještě trpělivost :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AranisLea AranisLea | Web | 8. června 2012 v 8:57 | Reagovat

Chodím sem docela často, jestli jsem náhodou něco nepřehlédla, ale neva. Občas se tak něco stane, teď zrovna asi nikdo nemá náladu na nic... Nějaká erupce na slunci, či co :D Všichni se zcvokli, jen ze mě se stalo letadlo XD Ne, v pohodě, nedělej si vrásky, když tak to nějak přežijem... I když se na další díl Diamantů celkem těším, nějak te přežiju :-)

2 rainpaw rainpaw | 8. června 2012 v 22:03 | Reagovat

Já taky. Mám to tu ráda . Jo  a s tou školou jsme na tom stejně :D

3 Jiskra Jiskra | 9. června 2012 v 20:48 | Reagovat

Taky sem často nakukuji :-D U mě je taky mrtvo už asi měsíc :-) A o prázdninách to nejspíš bude ještě horší ale je dobrý vědět že žiješ ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter