Aktuálně
Stále žiju, nebojte se... :D
Albatros po deseti letech vydá další díly Divokých koček! Teď už můžu umřít v klidu... :'D
Nyní jsem i na Wattpadu
----------------------------------------------------

Říjen 2014

Osamělý král polí

7. října 2014 v 17:43 | Inka |  Realita všedního dne
Jen tak spěšně jsem projížděla fotky z prázdnin. Opravdu spěšně, jelikož jsem náruživý fotograf a v jiném případě bych nad tím trávila hodiny a hodiny... Ale u téhle fotky jsem se zarazila. Nejenže tím zabarvením působí trochu nostalgicky, ale vždycky se mi při pohledu na ni vybaví písnička, kterou zpíváváme u táboráku...

"
A on tam stál a koukal do polí,
byl jak král, sám v celém okolí,
korunu měl, i když ne ze zlata,
a jeho pokladem byla tráva střapatá.
"

foceno v: Zlín - Mladcová, srpen 2014

Vysvitne slunce

6. října 2014 v 18:26 | Inka
Proč pocit mám, že mířím proti proudu?
Za vlastní názor se musí člověk bít.

Poslední měsíc byl v mém životě celkem významný. Mám pocit, že se udála obrovská spousta věcí, ale zároveň se toho moc nestalo. Což zní docela nesmyslně, když se nad tím tak zamyslím. Možná, že ta "spousta věcí" byla jen pohnutkami mé mysli...
Každopádně jsem dospěla k závěru, že prozatím bylo dost depresivně pohnutých článků na mém blogu, a rozhodla se pokusit vrátit sem trochu světla. Momentálně mám v duši klid. Snad mi pomohlo se vypsat (tady nevisí zdaleka vše..), nebo jsem své zmatky zase jen pohřbila uvnitř sebe, cítím se však líp. Jsem realista a vím, že to nejspíš nebude natrvalo, ale to teď řešit nehodlám.
Šedé mraky ustoupily a opět vysvitlo slunce. I když poněkud pokradmu a nesměle. Ano, jsem jedna z těch, co věří, že po všem zlém přijde něco dobrého. "Ať je noc jak chce temná, vždycky po ní vyjde slunce." Někdy dříve, někdy později, mnohdy se od nás zase odvrátí, ale vždycky opět vyjde.
Někteří se ovšem tak utápějí v sebelítosti a pesimismu, že si to sotva uvědomí. A ztratí-li víru v lepší zítřky, jen těžko je jim pomoci na světlo.

Hlavu vzhůru, nepropadej trudu!
Jen sám sebou stojí za to být.

Flag Counter