Srpen 2016

"Back to school" článek

25. srpna 2016 v 17:34 | Inka |  Realita všedního dne
Ahoj všichni!
Za týden začíná škola! Těšíte se? :3
Právě jsem četla jeden "Back to school" článek na blogu luciannap.blog.cz a ten mě tak pobavil, že se s vámi musím podělit i o své dojmy!

Z návratu do školy mám rozporuplné pocity. Loni jsem studium na rok přrušila a teď se vracím do třídy, kterou skoro neznám. (Dobře, pár lidí tám znám - my skauti jsme všude!) Dospěla jsem k závěru, že je to možná horší, než přecházet ze základky na střední. V prváku jsou aspoň všichni stejně zmatení a nervózní z nového prostředí. (Takže jestli je to váš případ, zachovejte klid. Vaši noví spolužáci na tom jsou úplně stejně :)) Ale uklidňuji se myšlenkou, že jim všem stejně budu ukradená a ten poslední ročník uteče rychle.

Desconeut - Část 3 - Svolávání

22. srpna 2016 v 10:01 | Inka |  Desconeut

Prudká bolest hlavy a neodolatelné nutkání běžet ke Stromu. Přesně takhle nás Vládci svolávají, když nám potřebují něco sdělit. Nevím, jak to dělají, ale vždycky mě to vyděsí k smrti - stejně jako teď. Nic proti nim nemám, jen jejich metody jsou trochu drastické a kazí mi požitek z krásného dne. Po krátké chvíli bolest polevuje a zanechává za sebou jen to zvláštní nutkání, které jako by vás samo od sebe nutilo do chůze požadovaným směrem.

Práce ve fastfoodu vás změní

20. srpna 2016 v 16:40 | Inka |  Realita všedního dne
Můj táta do mě od mých patnácti let hučel, ať si najdu brigádu, a macecha ho v tom jen podporovala. Ale jak si má patnáctiletý člověk v dnešní době najít brigádu? Doby komunistické, kdy na vás snad čekali na každém rohu, jsou přeci už dávno pryč! A tak se ani nám s kámoškou nepodařilo najít na léto brigádu, jelikož v našem malém městě jsou jen supermarkety, které berou až od osmnácti na pokladnu.
Bylo tedy třeba hledat v širším záběru. Nakonec až v Praze, která vlastně není až tak daleko, a když máte vlak skoro zadarmo, dokonce se to i vyplatí!
Ta vhodná příležitost pro start mojí profesní kariéry se objevila celkem náhodou, když už jsem veškeré pokusy vzdala. Najednou se mi do cesty postavil ten plakát, na který jsem celý rok čekala! Plakát s nápisem "přijmeme brigádníky".
Zastavila jsem se uprostřed kroku a chvíli na něj jen zírala a nebyla si jistá, co mám dělat dál. Má touha najít si konečně brigádu, aby mi doma už dali pokoj a abych si vydělala peníze na historické kostýmy na šerm, nakonec zvítězila nad strachem z neznáma, a tak jsem započala svou nevelkou kariéru v jednom nejmenovaném fastfoodu na jednom velkém nejmenovaném nádraží!
Nenapadlo by mě, jak mě ta zkušenost změní, ale nikdy jsem svého tehdejšího rozhodnutí nelitovala.

Pozor, Inka jede!

15. srpna 2016 v 13:28 | Inka |  Realita všedního dne
Tak... A je to tady... Přišel okamžik zkázy. Zkázy všech, kteří se příští dvě hodiny přiblíží k místním silnicím.
Ano, hádáte správně. Inečka má první den jízd v autoškole.

Desconeut - Část 2 - Adelaide

15. srpna 2016 v 10:01 | Inka |  Desconeut


Probudilo mě jasné sluneční světlo dopadající do malé jeskyně, v níž jsem nocovala, a závan svěžího vzduchu. Vystoupila jsem na skalní římsu a zhluboka se nadechla. Konečně tu bylo jaro. Miluji jaro!

Desconeut - Část 1 - Nové jaro

8. srpna 2016 v 10:01 | Inka |  Desconeut
A je tu první kapitola!
Věnováno Wormely, která pomohla s vymýšlením postav Vládců :)

Kočičí válečníci jsou zpět!

3. srpna 2016 v 19:58 | Inka |  Ze světa Warrior Cats
Už jsem přestávala věřit. Všichni jsme přestali věřit a zalezli do koutku se staženými ocasy, když nám Albatros několik let odmítal vydat 3. díl našich oblíbenců. Ale ty časy jsou pryč! Vysvitla nová naděje a klany divokých koček opět povstanou a zahltí svět! (Možná ne tak doslovně.)
Hleďte! Albatros opět vydává Divoké kočky! Tentokrát jako "Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny". Vyvstala naděje, že tentokrát vyjde celá série!
Válečníci! Pokud jste tu nějací zbyli. Pozvedněte hrdě hlavy a vyjděte opět na výsluní! Náš čas nadešel!!

Promiňte... Asi... Budu brečet :')

Hluboko v mé mysli

2. srpna 2016 v 15:20 | Inka |  Básničky od vyšinuté Inečky
Hluboko v mé mysli,
kde je svět tak neuvěřitelně čistý,
kde nikdo a nic z reality nemůže mít žádný vliv.
Tam můžu být, čím budu chtít,
závodit s větrem a řvát z plných plic,
volná jak pták vznášet se v oblacích
a snít.


Desconeut

1. srpna 2016 v 19:16 | Inka |  Desconeut
Tento svět byl původně stvořen k jiným účelům. Měl sloužit jako podklad k jedné RPG. Ale přestože nikdy nebyla spuštěna, žije si dál vlastním životem. A přes tu dlouhou cestu se konečně jeho příběh dostává až sem...

Zahrála jsem si s Kryštofem! - aneb Kryštef kemp 2016

1. srpna 2016 v 15:20 | Inka |  Z cest blízkých i dalekých
Asi to vezmu hezky od začátku - dříve, než se opět propadnu do euforie. uááá!!! XD

V sobotu ráno jsme s tátou a malým bráchou sedli do auta a vyrazili do Svojšic u Přelouče. Já vlastně původně jet neměla, vstupenky byly vyprodané během jednoho dne, ale tátově přítelkyni do toho něco vlezlo, a tak... zbytek znáte. Nebo poznáte.
Flag Counter