Říjen 2016

Pošuci všech zemí, spojte se!

16. října 2016 v 0:19 | Inka |  Realita všedního dne
Pošuk s měšcem a kudlou u pasu.
Tak mě vidí moji spolužáci. Nejprve mě to zjištění zamrzelo. Proč bych kvůli drobné odlišnosti měla být pošuk? Ale tak dnešní společnost funguje, trochu vybočíte z řady a hned vás všichni odsoudí. Pak jsem si řekla: "Vůbec nic jim do toho není, měnit se kvůli nim nebudu." A spokojeně si žila dál.
Každý z nás je pošuk. Jen někteří se bojí dát to najevo. Mají strach, že jimi lidé kolem budou opovrhovat.
Chcete být šťastní? Uvolněte se. Všechno ze sebe vypusťte, zapomeňte na všechny kolem. Nechte toho pošuka ve vás vystoupit na povrch a aspoň na chvíli převzít kontrolu. Cítíte to? Ten pocit svobody? Nikdo a nic na světě vám ho nemůže vzít. Je jen váš! Pozvedněte hlavu, usmějte se a hrdě čelte svému okolí. Když budete sami sebou, jste nepřekonatelní.

Já jsem pošuk. Totální. A jsem jím moc ráda.
Vaše Inka


Pro jeden padlý časopis...

9. října 2016 v 22:19 | Inka |  Realita všedního dne
Kdysi jsem sbírala časopis Wítch. Byla to pro mě srdeční záležitost. Pro malou holku, která zrovna neoplývala věrnými přáteli, bylo smrtelně důležité, že si o magickém přátelství může alespoň číst a snít. Kolikrát jsem si představovala, že mám magické schopnosti a spolu s Wítch zachraňuji svět? Každé dva týdny jsem trnula nedočkavostí, kdy konečně přijde babička a přinese mi nový díl. Každé dva týdny jsem čekala na další kousek svého příběhu.

Desconeut - Část 5 - Poslední

6. října 2016 v 13:44 | Inka |  Desconeut

Trvalo další dva dny, než se všechny kočky shromáždily. Po celou tu dobu Shimaru neúnavně pobíhala Loukou a rozdávala pozitivní energii, které zřejmě má nekonečné zásoby. Elize vždycky připomínala malé kotě, co se každý rok rodí znova a znova, aby mohlo stále poznávat krásy světa plnými doušky s očima rozzářenýma údivem.
Flag Counter