Březen 2017

Desconeut - Část 6 - Shromáždění

10. března 2017 v 15:32 | Inka |  Desconeut
Ano, věřte tomu! Desconeut ještě stále žije a já se dokopala k napsání další části!


Shimaru a Raymond se připojili ke svým sourozencům doprovázeni nedočkavými pohledy. Vládce léta ještě naposledy mrkl na hlouček koček, který právě opustil a z něhož mu odpovědělo slastné vzdychání. Sauron protočil oči. Shimaru se zahihňala, otočila se ke shromážděným kočkám a začala svůj nadšený proslov. Jelikož Eliza ochladila vzduch nad hlavami shromážděných koček, její hlas se krásně nesl přes celou Louku.
"Ahoj! Ještě jednou vás tu všechny vítám! Jsme opravdu MOC rádi, že jste přišli! …"


Osm světů?

9. března 2017 v 9:03 | Inka |  Ostatní
To jsem takhle jednou jela vlakem... A tam na mě bafnul plakát na nějakou knížku s ošklivou obálkou, kterou napsala malá holka - a my si z té informace máme asi sednout na zadek, či co. Normálně bych se otočila a šla si svým životem dál, ale najednou byly plakáty oslavující dílo Markéty Remeňové, mladé české autorky, všude.Tudíž jsem byla zvědavá, jestli ho opěvují právem, nebo je knížka stejně děsivá jako její obal...
Tolik k efektu reklamy ve vlacích.

Lea je jen obyčejná sedmnáctiletá holka, kterou trápí zlé sny, dokud nezjistí, že její adoptivní rodina nepochází tak úplně ze Země. Krátce poté přivede její otec do rodiny Harryho, dalšího osmisvěťana a navíc nájemného vraha, do kterého se Lea zamiluje. Když se ji pokusí zabít a beze stopy zmizí, Lea je více než odhodlaná Harryho najít.
Flag Counter